20170919_193750.jpg

Voorlopige teamindelingen

VOORLOPIGE TEAMINDELING D/H  en A-, B-, C-jeugd 2019-2020
VERSIE 1   19 mei 2019
LET OP: bij indeling damesteams. Er komen een paar nieuwe dames meetrainen bij start nieuwe seizoen. Deze worden mogelijk ingevoegd bij teams.


Dames 1   trainer: Peter Stam
Naïma El Quahhabi
Anoek Steenbergen
Nynke Beukema
Cylia Brinksma
Maartje Zoon
Tirza Latini
Lisa de Graaf
Judith Witte
Larissa Tromp (dubbele competitie)
Juul Dekker      (dubbele competitie)

Dames 2 trainer: John Jonkers
Wendy Dekker
Tricha de Wildt
Afra Asjes
Myrthe Zijp
Carmen van Bussel
Samantha Dekker
Connie Sleeuwenhoek
Plien Kok

Dames 3 trainer: Plien Kok
Nienke Kraakman
Marissa Brons
Jet Wanders
Patricia Mulder
Merel Bruin
Kiki Termaat
Jasca Boeters
(Leona Duineveld)

Dames 4 trainer: Sydney Paula

Kiki Houdijk
Iris Hopman
Maartje Schutte
Arlette van Weersel
Michelle Speelziek
Demi Moninck
Mexime Rietdijk
Ilse Laan
Najian Noor
Miray Yumrukas
Delphi Tessel

Dames 5 trainer: Sydney Paula

Lenca Kwakman
Daniëlle Nugter
Irene de Keijzer
Liza Meijer
Daniëlle van Dinther
Lynn Steenbeeke
Annelot Meurs
Karen Reuver
Kirsten Schretlen

Heren 1 trainer: Peter Bienemann

Tim Bosch
Jos Wouda
Thijs Linschoten
Stijn Visser
Mo Asadinoghadam
Lennaert Huiszoon
Bas Beentjes
Philippos Kloukas
Ruben Heijmans
Bas Tuijnman

Heren 2 trainer: Ron Bredie

Martijn Kramer
Sjoerd Spaans
Oliver Evans
Stan Thomas
Barry Peters
Paul Rookhuijzen
Arjen Brouwer
Ritchie Keijsper
Arnold Doosje

Heren 3 trainer: Ron Bredie

Koen Schuitemaker
Martijn Visser
Ron van Schouwen
Jonas Krot
Bart Korver
Arvid de Haas
Edwin van Nieuwenhoven
Raymond Maarsen
Marijn van Rijswijck

 TEAMINDELING ALVOCO A-, B- C-jeugd

(overleg met Effect over 1 gezamenlijk team)
Trainer Ron Bredie
Nieuwenhoven v Daan 
Peters, Brent 
Nieuwendijk vd Lars 
Bloemendaal, Colin 
Reus, Cris 
Latini, Skip 
Geuzebroek, Thomas 
Mulder, Siem 
Talsma, Jochem 
Wetterhahn, Ben 
Stocks Christiaan 
Steen van der, Danny

Meisjes A1
Trainers John Jonkers en Plien Kok
Dekker, Juliette
Borst, Lotte
Tromp, Larissa
Blokker, Jasmijn
Vos, Sandra
Boer, Sanna de

Aaldijk, Lisa
Rutte, Terry

Meisjes A2
Trainer vacature
Vermeulen, Cloe
Baas, Eef
Wouters, Amaris
Oost, Anouk
Etten, Juliette van
Duijvenvoorde, Mayra v
Kollof, Tess
Hoogland, Charly

Meisjes B1
Trainer Emile Bongers
Tromp, Sterre
Nguyen, Christine
Jong, Floor de
Winter, Sharona de
Harren, Fenna
Gietel, Ivana
Nguyen, Jennifer
Lier, Sterre van

Meisjes B2
Trainer Esther Kiewitt
Talsma, Wietske
Beukema, Anouck
Koks, Michelle
Graas, Veerle
Kleppe, Noa
Wolthuis, Bo
Anderson, Sterre
Ijzer, Senne

Meisjes B3
Trainer Connie Sleeuwenhoek
Kasaab, Krista
Koster, Jules
Etten, Lotte van
Dethmers, Lotte
Giezen, Michelle
Post, Kee
Diemeer, Sieglinde
Hoogeland, Eden
Kappers, Lynn

Meisjes C1
Trainer Emile Bongers
Lier, Bloem van
Hartman, Elize
Happee, Imke
Bakker, Danique
Raadt, Demi van der
Dekker, Iris
Bruil, Pien
Groot de, Ilona

Meisjes C2
Trainer Myrthe Zijp
Klaver, Rosa
Schliebs, Uma
Kasaab, Krista
Schotvanger, Anne
Hoffmans, Juul
Huizinga, Iris
Versfeld, Emilia
Slenters, Britt
Groot, Amber
Overtoom, Isabeau